Powered by Smartsupp

Vyhľadávanie

Drevená podlaha

blog-img

Podlaha do spálne

Podlaha je to posledné, na čom spočinie naše chodidlo predtým, ako si ľahneme do postele. A prvé, na čo stúpime, keď sa zobudíme.

Čítať viac
blog-img

Podlaha do chodby

Akú podlahu položiť na zem do chodby?

Čítať viac
blog-img

Pri nákupe nad 200 eur získate dopravu ZADARMO

Vašu podlahu vyexpedujeme do 24 hodín

Čítať viac
blog-img

Deň otvorených dverí v prevádzkach PARKETT MANN

Welcome drink, praktické ukážky montáží, prezentácie, k tomu chutné pohostenie a na záver plná náruč darčekov - taký bol prvý ročník dvoch podujatí s názvom Deň otvorených dverí.

Čítať viac
blog-img

50 odtieňov sivej

Ak sa spoja dve farby, ktoré vlastne nie sú farbami spektra – čierna a biela – vznikne ich jedinečná dcéra: Sivá alebo šedá.

Čítať viac
blog-img

Akú pridanú hodnotu má pre zákazníka väčšia hrúbka podlahy, či parkety?

Neexistuje priama úmera medzi narastajúcou hrúbkou podlahy či parkety, jej vlastnosťami a životnosťou. Faktom ale je, že s klesajúcou hrúbkou klesá veľkosť a pevnosť klikového spoja, čo nepriaznivo vplýva na životnosť parkety, najmä pokiaľ je pokladaná na podklad, ktorý nie je ideálne rovný.
Čítať viac
blog-img

Ako vybrať podlahu

Ako postupovať pri výbere podlahy a nepreplatiť
„Po tejto dlážke chodil ešte tvoj dedo,“ hovorí mama. Áno, spomíname si na drevené dlážky, ktoré vydržali aj ťažké kuchynské otrasy a tak aj potom vyzerali. 

Čítať viac
blog-img

Farba dreva sa časom mení

Keďže prírodné drevo reaguje na svetlo tým, že časom mení svoju farbu (svetlejšie drevo skôr stmavne, tmavšie drevo bude blednúť), tak aj Vaša nová parketa nemusí vyzerať presne tak ako vzorka, na základe ktorej ste si vybrali – na čo vás určite každý lepší predajca pri predaji upozorní.
Čítať viac
blog-img

Farebná nejednotnosť drevenej podlahy

Každá časť parketovej podlahy je vyrobená z inej časti kmeňa stromu, prípadne z iného kmeňa stromu. Vďaka tomu nenájdete na takejto podlahe žiadnu lamelu, ktorá by bola rovnaká.
Čítať viac
blog-img

Vizualizátor podláh

Ako bude vyzerať nová podlaha v miestnosti na veľkej ploche?

Čítať viac
blog-img

Industriálny štýl

Industriálny štýl je už pár rokov jedným z určujúcich trendov interiérového dizajnu.

Čítať viac
blog-img

Rady architekta

Vedeli ste, že vaša miestnosť môže vyzerať širšia, teplejšia len vďaka tomu, že sa pohráte s farbami podlahy, stien a stropu?

Čítať viac