Powered by Smartsupp

Vyhľadávanie

Vinylová podlaha

blog-img

Podlaha do spálne

Podlaha je to posledné, na čom spočinie naše chodidlo predtým, ako si ľahneme do postele. A prvé, na čo stúpime, keď sa zobudíme.

Čítať viac
blog-img

Podlaha do chodby

Akú podlahu položiť na zem do chodby?

Čítať viac
blog-img

Pri nákupe nad 200 eur získate dopravu ZADARMO

Vašu podlahu vyexpedujeme do 24 hodín

Čítať viac
blog-img

Deň otvorených dverí v prevádzkach PARKETT MANN

Welcome drink, praktické ukážky montáží, prezentácie, k tomu chutné pohostenie a na záver plná náruč darčekov - taký bol prvý ročník dvoch podujatí s názvom Deň otvorených dverí.

Čítať viac
blog-img

Čo je V-drážka na podlahe?

V-drážka je estetickým doplnkom, ktorý na podlahe vytvára optický efekt robustnej masívnej podlahy a verne tak imituje vzhľad podlahy z masívneho dreva. Pri ponuke parkiet sa môžete stretnúť s prevedením drážky 2V a 4V.
Čítať viac
blog-img

Sú parkety vhodné do kúpeľne?

Na použitie do vlhkých priestorov sú špeciálne určené materiály, ktoré sú buď úplne vodeodolné (neprijímajú vodu do svojej vnútornej štruktúry), alebo materiály, ktoré vďaka špeciálnym úpravám povrchu túto vlastnosť získajú.
Čítať viac
blog-img

Vinylové podlahy a ich rozdelenie

Do skupiny vinylových podláh spadá veľký objem výrobkov v rôznych prevedeniach od mnohých výrobcov. História výroby vinylových podláh siaha až do roku 1894, kedy sa tesne po objavení a zapatentovaní novej chemickej zlúčeniny PVC prvý krát objavil výrobok v podobe podlahovej krytiny, používajúci v sebe polyvinylchlorid.
Čítať viac
blog-img

Kompozitné podlahy sú lepšie ako vinylové

Bez servítky: Kompozitné podlahy sú lepšie ako vinylové!
 

Čítať viac
blog-img

Akú podlahu si vybrať – laminátovú alebo vinylovú?

Najskôr sme poznali drevené podlahy
Nárast požiadaviek zákazníkov na vlastnosti podlahových krytín núti výrobcov vylepšovať a inovovať svoje výrobky a vyvíjať výrobky vyrábané s použitím nových materiálov.
Čítať viac
blog-img

Minimalistický štýl

Podlaha v minimalistickom priestore pôsobí ako zjednocujúci prvok. K minimalistickému štýlu sa hodí podlaha v odtieňoch dreva alebo v jemných tónoch dlažbových dekorov.

Čítať viac
blog-img

Podlaha - kreatívne a zaujímavo

Z dekorov podláh PARKETT MANN si vyberú aj nároční zákazníci, profesionálni dizajnéri a umeleckí architekti.

Čítať viac
blog-img

Podlaha do kuchyne

Každá, aj kuchynská podlaha, musí niečo vydržať. Odolnosť voči vode a vyliatiu čohokoľvek používaného pri varení je štandard.

Čítať viac