Novinky

Korkové podlahy – podlahy s unikátnymi a nenapodobiteľnými vlastnosťami

Korkové podlahy – podlahy s unikátnymi a nenapodobiteľnými vlastnosťami

Korok je prírodný materiál, ktorý sa získava ťažbou kôry korkového duba. Tento prírodný materiál sa vyznačuje unikátnymi vlastnosťami, ktoré ho radia k jednému z najvyhľadávanejších prírodných obnoviteľných materiálov. Korok a korková podlaha z neho vyrobená odoláva baktériám, neprepúšťa kvapaliny, je schopná regulovať relatívnu vlhkosť vzduchu v priestore, je tvarovo stála a odolná voči väčšine chemikálií. To čo ale korkové podlahy radí k absolútne najvhodnejším alternatívam používaným ako podlahové krytiny je ich vynikajúca schopnosť tlmiť hluk a ich tepelnoizolačné vlastnosti, ktorým sa zatiaľ nevyrovná žiadny iný materiál.

Gáléria parkiet v interiéroch

Gáléria parkiet v interiéroch

Už dávno nekupujeme nové  predmety do domácnosti  iba pre ich funkčnosť . Veľký dôraz kladieme aj na estetické vlastnosti a celkový dojem . Často krát dokonca podľahneme ,, krásnu ,, a otázku funkčnosti neberieme do úvahy .  Odpovede na otázky funkčnosti  a technické parametre našich produktov   nájdete zodpovedané  v časti Rady a tipy , FAQ , alebo priamo pri jednotlivých produktoch v našom e-shope . Ako ale správne vybrať budúce parkety a dvere tak , aby sme po ich inštalácii vytvorili interiér , ktorý je vkusný , farebne zladený a interiér odpovedal  presne naším predstavám ?

Novinka v ponuke – laminované dvere / CPL / ATVYN

Novinka v ponuke – laminované dvere / CPL / ATVYN

Dvere slovenského výrobcu Atvyn už aj v našej ponuke.

Parkety od nás už aj v meste Žarnovica

Parkety od nás už aj v meste Žarnovica

Od 15.4.2013 sme v meste Žarnovica otvorili novu predajňu parkiet dverí a príslušenstva. Na našich predajniach  radi privítame architektov , bytových dizajnérov a rovnako aj  zástupcov stavebných a realizačných firiem , ktorí tu pre svojich zákazníkov nájdu  mnoho inšpiratívnych nápadov, materiálov na komplexnú realizáciu parketovej podlahy a interiérových dverí.

Plastové lišty PREMIUM

Plastové lišty PREMIUM

Vyrábajú sa vo výške 59 mm. Montáž na stenu je vďaka vyberateľnej stredovaj časti lišty možný bez viditeľných skrutiek.