Kolekcia WOODRIC

Biele vysoké parketové lišty

Svojím vzhľadom, nadčasovej farbe a výške sa stanú neprehliadnuteľným doplnkom vášho interiéru.

Lišty sú vyrobené z MDF materiálu a potiahnuté vysokokvalitnou, svetlostálou a jednoducho udržiavateľnou fóliu, ktorá zabezpečí elegantný vzhľad líšt. Fólia je už opatrená finálnym ochranným náterom a preto ju už po aplikácii nie je potrebné natierať. Vďaka jednoduchej montáži bez potreby profesionálneho vybavenie zvládne jej inštaláciu prakticky ktokoľvek.

 
 

V ponuke nájdete 3 rôzne profily týchto líšt:

9 cm vysoký profil BERLIN s jemným zaoblením v hornej časti profilu sa stáva univerzálnym riešením do všetkých interiérov. Elegantný vzhľad v kombinácii s bielou farbou vnesie do priestoru atmosféru kľudu a čistoty

 

10 cm vysoký profil WOLFSBURG, je vďaka svojim presným a výrazným líniám vyhľadávaným doplnkom najmä zo skupiny architektov a bytových dizajnérov, ktorí s jeho použitím dotvárajú vzhľad moderných bytových priestorov.

 

 

10 cm vysoký profil ALTBERLIN s originálnym frézovaním v hornej časti profilu dodá vášmu interiéru atmosféru a neopakovateľné čaro. Samozrejme pri správnej kombinácii ďalších zariaďovacích prvkov interiéru si nájde svoje miesto aj v radoch zákazníkov túžiacich po nadčasovo a elegantne vytvorenom prostredí na bývanie.

 

Použitím univerzálnych rohových segmentov sa dosiahne esteticky dokonalý vzhľad každého detailu a oddelenie parketovej podlahy od vertikálnych plôch tak získa nový rozmer.

 


Hľadáte spôsob ako elegantne a zaujímavo oddeliť parketovú podlahu od ostatných vertikálnych plôch? Páčia sa Vám biele vysoké lišty ale nemáte odvahu použiť ich vo Vašom interiéry? Pripravili sme pre Vás niekoľko zaujímavých fotografií interiérov, kde boli tieto lišty použité. Nechajte sa inšpirovať Podlahy s vysokými bielymi lištami